strona główna promocje oferta o nas kontakt e-sklep
o nas
Szanowni Państwo
Witamy na stronie www.awistabh.com. Firma Awista-BH to przedsiębiorstwo rodzinne, nasza aktywność na rynku stolarki budowlanej trwa od 2001 roku. Możecie nas Państwo znaleźć w centrum Otwocka, przy ul. Wawerskiej 2.
Początki naszej działalności na rynku stolarki budowlanej sięgają 1995 roku, kiedy rozpoczęliśmy sprzedaż okien z PCV, współtworząc jedną z pierwszych tego typu firm na terenie powiatu otwockiego. W obecnym kształcie firma Awista-BH istnieje od 2001 roku. Profesjonalna obsługa oraz konsekwentny rozwój poparty systematycznym rozszerzaniem naszej oferty handlowej pozwalają nam utrzymać niezmiennie wysoką pozycję na rynku.
Od początku istnienia szczególną uwagę zwracamy na wiarygodność firmy oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Uzyskane na przestrzeni lat doświadczenie umożliwia nam dokonanie fachowej i rzetelnej oceny towarów dostępnych na rynku stolarki budowlanej. Dzięki temu możemy oferować Klientom tylko najlepsze produkty sprawdzonych marek, optymalnie dobrane pod względem jakości, funkcjonalności i ceny.
Nasza oferta to przede wszystkim produkty z kategorii Okna i Drzwi - okna PCW i okna drewniane, drzwi zewnętrzne, w tym drzwi antywłamaniowe i drzwi drewniane oraz drzwi wewnętrzne. Uzupełnieniem asortymentu są segmentowe bramy garażowe, rolety zewnętrzne, parapety, konstrukcje aluminiowe oraz akcesoria do okien i drzwi (m.in. żaluzje, roletki materiałowe, plisy, moskitiery itp).
Oferujemy kompleksowe usługi budowlano-montażowe i remontowe, obejmujące fachową poradę, profesjonalny pomiar oraz późniejszy montaż wybranych przez Państwa produktów, wykonywany przez solidną grupę montażową. Wyróżnia nas kompletna oferta produktowa, którą w zależności od potrzeb możemy dostosować do wymagań i oczekiwań naszych Klientów.
Od momentu rozpoczęcia działalności nasz salon sprzedaży zlokalizowany jest w centrum Otwocka, przy ulicy Wawerskiej 2. Wyróżnia nas starannie zestawiona i bogato wyposażona ekspozycja oferowanych przez nas produktów, której aktualność stanowi priorytet naszej działalności - nigdy bowiem zdjęcia katalogowe nie oddają w pełni cech danego towaru.
Zapraszamy!
tel. 22 788 47 31; e-mail: info@awistabh.com
Kontakt
ul. Wawerska 2
05-400 Otwock
pn-pt: 10.00-18.00
sb: 10.00-13.00
tel: 22 788 47 31
info@awistabh.com