Przejdź do treści

Bramy garażowe

Wysokiej klasy bramy i automatyka

Brama garażowa powinna być estetyczna i funkcjonalna. Jednocześnie musi być trwała, bezpieczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Bramy naszego partnera – firmy Gros, łączą w sobie wszystkie te elementy zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

W swojej ofercie posiadamy bramy garażowe w wielu wariantach:
– segmentowe STANDARD 40 mm, powszechnie stosowane w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących i pomieszczeniach gospodarczych,
– segmentowe TERMO 60 mm, adresowane do domów energooszczędnych,
– rolowane STANDARD 77, dedykowane do obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy, gdzie nie ma miejsca na system prowadnic obecny w bramie segmentowej,
– dwuskrzydłowe PRESTO i UNICO, alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają montaż bramy segmentowej lub rolowanej.

Brama może być otwierana ręcznie lub automatycznie. Zastosowanie napędu pozwala komfortowo otworzyć bramę w każdych warunkach pogodowych i sprawia, że wygodnie wjeżdżamy do garażu. Dysponujemy szerokim asortymentem automatyki do bram cenionych producentów (CAME, Beninca, Somfy lub Sommer).

Każda oferowana przez nas brama wykonywane jest na indywidualne zamówienie, zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia. Duży wybór przetłoczeń, kolorów i struktur paneli ułatwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów stolarki w budynku. Dodatkowo oferujemy pakiet usług: darmowe doradztwo, pomiar, transport oraz montaż wybranej przez Państwa bramy, wykonywany przez solidne grupy montażowe.

Zapraszamy !

Ulotka bramy garażowe segmentowe
pobierz pdf

Ulotka bramy segmentowe

Ulotka bramy garażowe rolowane
pobierz pdf

Ulotka bramy rolowane

Ulotka bramy garażowe dwuskrzydłowe
pobierz pdf

Ulotka bramy dwuskrzydłowe