Przejdź do treści

Rolety antywłamaniowe

Niezawodne rolety i automatyka

Rolety zewnętrzne powinny być trwałe, estetyczne i funkcjonalne. Odpowiednio dobrane stanowią cenne wsparcie w zabezpieczeniu domu przed włamaniem i zapewnieniu termoizolacji o każdej porze roku (ograniczenie strat ciepła przez okna zimą i utrzymanie chłodu w gorące dni). Oprócz tego skutecznie obniżają poziom hałasu z zewnątrz tworząc przyjazne warunki do pracy i wypoczynku. Rolety okienne naszego partnera – firmy Hanarol, gwarantują niezawodność, komfort i bezpieczeństwo w ciągu długich lat.

W swojej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne w wielu wariantach:
– adaptacyjne, stosowane w budynkach już istniejących, montowane do muru (nad oknem) lub do okna (we wnęce),
– podtynkowe, stosowane w nowych budynkach, montowane pod elewację,
– nadstawne, montowane w otworze razem z oknem, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno w budynkach nowych jak i już istniejących, przy okazji wymiany stolarki okiennej.

Roleta może być obsługiwana ręcznie lub automatycznie. Zastosowanie napędu pozwala komfortowo otworzyć roletę i zapewnia dodatkowe funkcje: sterowanie pojedyncze lub grupowe (z podziałem na pomieszczenia lub strefy budynku), programowanie czasu podnoszenia i opuszczania rolet, a nawet sterowanie zdalne z aplikacji typu „inteligentny dom„. Dysponujemy szerokim asortymentem automatyki do rolet cenionych producentów (Yooda, Somfy, Inel, CAME lub Mobilus).

Każda oferowana przez nas roleta wykonywana jest na indywidualne zamówienie, zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia. Bogata kolorystyka profili i elementów kompletujących ułatwia dopasowanie rolet do pozostałych elementów stolarki w budynku. Dodatkowo oferujemy pakiet usług: darmowe doradztwo, pomiar, transport oraz montaż wybranych przez Państwa rolet, wykonywany przez solidne grupy montażowe.

Zapraszamy !

Katalog rolet antywłamaniowych
pobierz pdf

Katalog rolet antywłamaniowych