Przejdź do treści

Okna drewniane

Naturalne piękno i ponadczasowa elegancja

Okna to kluczowy element fasady każdego budynku. Powinny zapewnić właściwą izolację cieplną oraz być trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Klasyczne, naturalne piękno okien wykonanych z drewna gwarantuje, że doskonale odnajdą się one zarówno w stylowych, eleganckich projektach, jak i tych minimalistycznych i nowoczesnych.

Drewniana stolarka okienna to produkt najwyższej jakości. Powstaje wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanego, klejonego warstwowo drewna o właściwej wilgotności, co gwarantuje odpowiednią stabilność i odporność na odkształcania. Długoletnia żywotność i wspaniały wygląd to zasługa odpowiedniej impregnacji i wielowarstwowego malowania. Do wykończenia wykorzystywane są farby transparentne, które doskonale podkreślą naturalną strukturę drewna lub farby kryjące wg palet RAL i NCS.

Nowością na rynku stolarki okiennej są okna drewniano-aluminiowe, których konstrukcja to połączenie drewnianej ramy z aluminiową nakładką zewnętrzną. Aluminium jest materiałem niezwykle odpornym na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowane jako osłona zewnętrzna podnosi poziom izolacji termicznej i akustycznej okna drewnianego oraz zwiększa jego trwałość, eliminując konieczność wykonywania okresowej renowacji powłoki lakierniczej.

W tej grupie produktów naszym sprawdzonym partnerem jest firma Pol-Skone, znany i ceniony producent, z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku stolarki budowlanej. Dzięki współpracy z Pol-Skone dysponujemy szerokim asortymentem wysokiej jakości okien drewnianych w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. Oferujemy również pakiet usług: darmowe doradztwo, pomiar, transport oraz montaż wybranych przez Państwa okien, wykonywany przez solidne grupy montażowe.

Zapraszamy !

Katalog okien drewnianych Pol-Skone
pobierz pdf

Katalog okien drewnianych
Pol-Skone