Przejdź do treści

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną z długą tradycją…

… początki naszej działalności sięgają 1995 roku, kiedy rozpoczęliśmy sprzedaż stolarki okiennej, współtworząc jedną z pierwszych tego typu firm na terenie powiatu otwockiego. W obecnym kształcie firma Awista-BH istnieje od 2001 roku, możecie nas Państwo znaleźć w centrum Otwocka, na parterze budynku przy ulicy Wawerskiej 2. Od ponad 20 lat stawiamy na profesjonalną obsługę i zrównoważony, harmonijny rozwój. Sukcesywnie rozszerzamy naszą ofertę handlową przyglądając się najnowszym trendom i wsłuchując się w oczekiwania Klientów.

Od początku istnienia szczególną uwagę zwracamy na wiarygodność firmy oraz wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Uzyskane na przestrzeni lat doświadczenie i ekspercka wiedza pomagają nam w dokonaniu fachowej i rzetelnej oceny towarów dostępnych na rynku stolarki budowlanej. Dzięki temu możemy oferować Państwu tylko najlepsze produkty sprawdzonych marek, optymalnie dobrane pod względem jakości, funkcjonalności i ceny. To kierunek, dzięki któremu zyskujemy zaufanie Klientów i utrzymujemy niezmiennie wysoką pozycję na rynku.

Oferujemy kompleksowe usługi budowlano-montażowe i remontowe, obejmujące darmowe doradztwo, pomiar, transport oraz montaż wybranych przez Państwa produktów, wykonywany przez solidne grupy montażowe. Wyróżnia nas zaangażowanie, znajomość rynku i kompletna oferta produktowa, którą w zależności od potrzeb możemy dostosować do wymagań i oczekiwań naszych Klientów.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ryszard Polański
Krzysztof Polański