Przejdź do treści

Okna PCV

Komfort, bezpieczeństwo i ciepło w Twoim domu

Okna to niezbędny element wyposażenia każdego budynku. Powinny zapewnić właściwą izolację cieplną oraz być odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie muszą być estetyczne i funkcjonalne. Od wielu lat to właśnie okna wykonane z PCV pozwalają uzyskać równowagę pomiędzy oszczędnością energii, trwałością, stylem i komfortem użytkowania.

Naszym wieloletnim i sprawdzonym partnerem w tej grupie produktów jest fabryka AdamS z siedzibą w Mrągowie. Firma działa na rynku stolarki budowlanej od 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji okien i drzwi z PCV, a jej wyroby cieszą się doskonałą opinią ekspertów i inwestorów zarówno w Polsce jak i za granicą. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach – w Mrągowie i w Barczewie, które wyposażone są w nowoczesny park maszynowy. W fabryce pracuje ponad 350 osób, a roczna produkcja to ok. 200 tys. okien. Wybierając okna AdamS mają Państwo gwarancję komfortu na wiele lat.

Jako stały partner handlowy firmy AdamS dysponujemy szerokim asortymentem wysokiej jakości okien PCV w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych:
– okna Premium-line (VEKA SL 82, VEKA PF 70) – rekomendowana przez nas linia okien spełniających wszystkie wymagania stawiane nowoczesnej stolarce okiennej – trwałe, bezpieczne i energooszczędne okna o wyjątkowej estetyce,
– okna Comfort-line (AS PLUS, AS 4000) – ekonomiczna linia okien zapewniająca trwałość, funkcjonalność i dobre parametry termoizolacyjne w konkurencyjnej cenie,
– okna ELEGANT Comfort-line – okna z listwami przyszybowymi o ostrych krawędziach, ciętymi na prosto (tzw. Alu Look), nawiązujące do stylistyki okien aluminiowych,
– okna Passiv-line (Passiv-line PLUS, Passiv-line ULTRA, Passiv-line S) – autorska linia okien AdamS o doskonałych parametrach termoizolacyjnych, adresowana do domów energooszczędnych i pasywnych.
Oferujemy również pakiet usług: darmowe doradztwo, pomiar, transport oraz montaż wybranych przez Państwa okien, wykonywany przez solidne grupy montażowe.

Zapraszamy !

Ulotka okna VEKA SL 82
pobierz pdf

Ulotka VEKA SL 82

Ulotka okna VEKA PF 70
pobierz pdf

Ulotka VEKA PF 70

Ulotka okna Elegant
pobierz pdf

Ulotka ELEGANT

Ulotka okna AS PLUS
pobierz pdf

Ulotka AS PLUS

Ulotka okna AS 4000
pobierz pdf

Ulotka AS 4000

Ulotka okna Passiv-line PLUS
pobierz pdf

Ulotka Passiv-line PLUS

Ulotka okna Passiv-line ULTRA
pobierz pdf

Ulotka Passiv-line ULTRA

Ulotka okna Passiv-line S
pobierz pdf

Ulotka Passiv-line S

Ulotka drzwi przesuwne HST
pobierz pdf

Ulotka drzwi przesuwne HST

Katalog stolarki PCV AdamS
pobierz pdf

Katalog stolarki PCV